Miód wielokwiatowy 1150g

Łagodny smak
woskowy zapach
zróżnicowane właściwości
Dostawa od 9,99zł – InPost Paczkomat 24/7

O produkcie

Właściwości miodu wielokwiatowego:

Ze względu na wiele źródeł pochodzenia miodu wykazuje on zróżnicowanie w składzie chemicznym, aktywności biologicznej oraz zastosowaniu profilaktycznym i leczniczym.
Działa leczniczo w przypadkach chorób alergicznych górnych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa atopowa i katar sienny
Wspomagają funkcję detoksykacyjną wątroby i polepsza zdolność wydzielniczą pęcherzyka żółciowego.
Jest skuteczny w zapobieganiu i leczeniu grypy, chorób z przeziębienia, jak również chorób dolnych dróg oddechowych

Informacje

Krystalizacja miodu jest naturalnym procesem gęstnienia i zamiany formy płynnej w stałą. Absolutnie nie wpływa na skład i jakość miodu. Krupiec nie traci cennych wartości odżywczych, ani zdrowotnych. Powiem więcej, jest świadectwem dobrej jakości miodu. Tylko w 100% naturalne miody, przechowywane w odpowiednich warunkach, ulegają krystalizacji. Po wyglądzie skrystalizowanego miodu każdy pszczelarz oraz doświadczony klient pozna jakość miodu.

Źródła
[1] Bąkowska M., Janda K. 2018. Właściwości prozdrowotne wybranych miodów. Pomeranian Journal of Life Sciences. 64 (3): 147-151.
[2] Mroczek JR. Właściwości lecznicze produktów pszczelich. Panacea Leki Zioł 2007;3:21-3
[3] Hołderna-Kędzia, Elżbieta, and Bogdan Kędzia. „Krajowe miody odmianowe w profilaktyce i lecznictwie.” Postępy Fitoterapii 22.2 (2021): 114-124.
Informacje
Jak kupować?
Jak pakujemy?
Regulamin
O nas
Kontakt
O nas
Nasza pasieka
Scroll to Top